Ev Dekorasyonu

ev dekorasyonEv Dekorasyonu; hayatımızın büyük bir bölümünü yaşadığımız, hayatımız boyunca kendimizi güvende ve huzurlu hissettiğimiz evlerimiz bizim için önem arz etmektedir. Sağlığımızı ve aile mutluluğumuzu doğrudan etkileyen bu mekanlar, bize istediğimiz konforu, güveni, huzuru ve mutluluğu sağlaması açısından yaşamımız için oldukça önemlidir. Evimiz için seçtiğimiz mobilya, aydınlatma, renkler, alet ve aksesuarlar, istediğimiz yaşam konforunu bize sağlamada önemli etkenlerdir. Yaşam alanlarımızın konforlu ve güzel bir dekorasyona sahip olmasını istemek en doğal hakkınızdır. Bu doğrultuda dekorasyon alanında profesyonel bir firma olarak anahtar teslim ev dekorasyonu hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İçinde bulunduğunuz evinizin dekorasyon ve konforu sizi rahatsız etmeye başladıysa artık evinizin değişmesinin vakti gelmiştir. Ev dekorasyonu hizmetinde, alanında uzman arkadaşlarımız tarafından tüm işlemler en ince ayrıntısına kadar dikkatlice yapılmaktadır. Yaptığımız çalışmalar sonucunda önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda yapılacak tüm çalışmaları sizlerle beraber belirliyoruz. Tüm işlemlerimi heyecan ve özveri ile yapmaya özen gösteriyoruz. Çalışmalarda fiyat belirlerken müşterilerimizin bütçelerinde sorun yaşatmamaya dikkat ediyoruz.

 

Ev Dekorasyon Çeşitleri

  1. Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odası dekorasyonu son derce önemlidir. Çünkü evlerimiz en çok vakit geçirdiğimiz mekanlardır. Ve genellikle en önem verdiğimiz alanlardır. Oturma odalarına dekorasyon yaptırırken rahatlığına ve konforuna dikkat etmeliyiz.

  1. Misafir Odası Dekorasyonu

Misafir odası dekorasyonu önem verilen özelliklerden biridir. Çünkü her ev sahibinin en değerli odasıdır.  Genellikle misafirler bu odada ağırlanır, gelen misafirinin aklında güzel intibalar bırakması açısından güzel bir şekilde süslemeler yapar estetik dokusuna önem veririz. Gelen misafiri hoşnut etmek için küçük dokunuşlar yaparız. Misafir odası bir ev sahibi için en çok önem verilen oda olduğunu söyleyebiliriz. Misafir odası dekorasyonunu özenle yaptığımızı belirtmek isteriz.

  1. Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk odası dekorasyonu ile çocuklarınızın mutlu, konforlu ve rahat olması amacındayız. Her anne babanın en çok istediği durum çocuklarının mutlu olmasıdır. Çünkü hayatları boyunca tek amacı onların sağlıklı ve mutlu olmasını sağlamaktır. Çocuk odası dekorasyonunda çocuk sağlığına ve güvenliğine uygun malzemeler kullanmaktayız. Çocuğunuzun hayal gücünü ve geçek dünya ilişkisini arttıracak estetik dokunuşlar yapmayı ihmal etmiyoruz.

  1. Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu sağlığımız açısından önem taşımaktadır. Uyku zamanlarımızı geçirdiğimiz yatak odaları sağlığımız açısından zarar vermeyen sağlıklı eşyalardan oluşması gerekmektedir. Dekorasyonda kullandığımız eşyalar Alerjik, toz, nem ve koku oluşturmayan maddeler olmasına dikkat etmekteyiz. Tüm çalışmalarımızda kullandığımız eşyalar, rahat bir şekilde uyumanızı sağlayacak ve sağlıklı olan maddelerden oluşmaktadır.

  1. Banyo ve Lavabo Dekorasyonu

Banyo ve lavabo dekorasyonu; Banyo ve lavabolar evlerde en çok kullanılan ve kolay temizlenmesi gereken alanlardır. Çabuk deforme olmayan, kolay temizlenir ürünler olmasına dikkat etmekteyiz.

  1. Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Dekorasyonu; Mutfak her evde genellikle yemek için kullanılan bir alandır. Yiyeceğimiz yemeklerin sağlıklı olması kendi sağlığımız açısından da büyük önem arz etmektedir. Mutfağımızda her türlü yemek yapmaya elverişli ekipmanlardan oluşması gerekmektedir. Mutfak dekorasyonunda kulanım alanı, genişliğine ve rahatlığına önem vermekteyiz.

Ev dekorasyonu yapmaya karar verdiyseniz, firmamız ile iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Firmamızın sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmeti ile aklınıza takılan tüm soruları uzmanına sorarak doğru cevabı elde edebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Fiyatları

ev dekorasyon fiyatları

Ev dekorasyon fiyatları müşterilerimizin bütçelerinde sorun yaşatmayacak şekilde belirlenmektedir. Firmamız tüm çalışmalarını uygun fiyat politikası kapsamında en uygun fiyat garantisi ile yapmaya özen göstermektedir. Sunduğumuz hizmetler müşterilerimizi mutlu edecek çalışmalar olduğuna inanmaktayız. Ev dekorasyon fiyatları çalışma yapılacak evin büyüklüğü, yapısı ve çalışma yapacak kişi sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ev dekorasyon fiyatları net olarak verilebilmesi için öncelikle ekip arkadaşlarımızın mekanı görmesi gerekmektedir. Yapılacak işlemler ve evinizdeki eksikliklere göre fiyatlar belirlenmektedir. Bu doğrultuda ne bir fiyat almak istiyorsanız ücretsiz olarak mekanı keşfettikten sonra bu durum mümkün olabilir. Evinize dekorasyon yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

 

 

Ev Dekorasyonu Ne Kadar Sürer?

Ev dekorasyonu ne kadar sürer diye merak ediyorsanız, bu durum evlerinizin büyüklüğüne ve yapılacak işlemlere bağlı olarak değişebilmektedir. Net bir zaman dilimi vermek ancak mekanı görmek ile söylenebilir, tahmini olarak ta küçük olarak belirttiğimiz evler 10 ila 30 gün, orta ve ya büyük evler 35 ila 60 gün olarak farklılık gösterebilmektedir. Ancak belirttiğimiz gibi net bir zaman dilimi evinizi gördükten sonra söylenebilir onun dışında söylenen net günler asılsızdır. Ev dekorasyonu ne kadar sürer cevabını vermek ancak mekanı keşfettikten sonra belirlenmesi mümkündür.

İlgili Kelimeler: ,
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...