Cafe Dekorasyonu

cafe dekorasyon

Cafe dekorasyonu, müşteriler tarafından en çok dikkat edilen özelliklerden bir tanesidir. Mekanın şık ve konforlu olması aynı zamanda çekiciliğini de ön planda tutar. Müşteriler mekan seçimi yaparken estetik yapıya sahip bir mekan seçmeyi ister. Mekanınız aynı zamanda sizin kurumsal kimliğinizi yansıtır. Yani müşterilerinize aktarmak istediğiniz tarzınızı, dekorasyon ve estetik dokunuşlarla aktarabilirsiniz. Sizlerde müşteri potansiyelinizi arttırmak için var olan cafenizi estetik görünüm ve dekorasyonlarla değiştirerek müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Aynı zamanda yapacağınız dekorasyon ile farkındalık yaratmanın yanında kullanışlı bir yapıya sahip olacak mekanınız çalışanlarınız içinde bir hayli kolaylık sağlayacaktır. Cafe dekorasyonu hizmetinde kullanacağımız tüm parça ve ürünler tamamen kullanışlı, kolay temizlenebilir ve rahat ürünler olmasını son derece dikkat etmekteyiz. Mekanınızın dış cephe, boya, bakım, iç mekan boya, alçıpan işlemleri, kartonpiyer, seramik kaplama, elektrik, su tesisatı işlemleri ve mobilya olmak üzere tüm mekanın tadilatını bütçenize ve zevkinize uygun olacak şekilde şık bir mekan tasarlamaktayız. Cafe dekorasyonu hizmetini alanında uzman, deneyim ve tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile profesyonel çalışmalar yapmaktayız.

 

Cafe Dekorasyon Hizmeti

cafe dekorasyon fiyatlarıCafe dekorasyon hizmeti ile işletmenizin daha fazla gelir elde etmesini sağlayabilirsiniz. Hem şık bir mekana sahip olmak hem de gelir düzeyinizi arttırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ekip arkadaşlarımız ile beraber mekan keşfini yaparak çalışmanın ilk adımını atmaktayız. Mekan keşfini beraber gerçekleştireceğimiz Mimar, İç Mimar, Tasarımcı ekip arkadaşlarımız ve siz değerli müşterilerimizin belirlediği konseptte konforlu ve şık bir görünüme sahip tasarım çalışmasını yapmaktayız. Yaptığımız bu tasarımı siz değerli müşterilerimize sunarak fikir ve düşüncelerinizi alıyoruz. Değiştirmek istediğiniz alanları konsepte uygun olacak şekilde revizeler alarak tamamen olmasını istediğiniz bir mekan olacak şekilde değişiklikler yapmaktayız. Tasarıma onay vermeniz halinde hızlı bir şekilde çalışmalara başlamaktayız.

 

Cafe Dekorasyon Fiyatları

Cafe dekorasyon fiyatları; mekanın yapısına, büyüklüğüne, kullanılacak ürünlere, yapılacak işlemlere ve çalışacak kişi sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat fiyat belirlenirken müşterilerimizin bütçelerinde sorun yaşatmayacak şekilde fiyatlandırma yapmaya özen göstermekteyiz. Tüm proje ve çalışmalarımız uygun fiyat politikası kapsamında kalite ve profesyonellikten ödün vermeden özenli bir şekilde yapmaktayız. Cafe dekorasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Kelimeler: ,
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oylanmamış Siz Oy Verin ?)
Loading...