Multitek – Görüntülü Diafon

Özalkan Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri

Özalkan Elektrik Olarak, bayiliğini yaptığımız Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri’ni montaj hariç ve dahil olarak seçenekli olarak sunmaktayız. Multitek Diyafon Sistemleri, kişisel ve kamusal  güvenliğinizi sağlamak üzere, evlerinizde, binalarınızda ve sitelerinizde kullanılabilmektedir. Multitek Diyafon Sistemleri sayesinde, zile basan kişilerle hem görüntülü hem sesli bir şekilde iletişime geçebilir, güvenliğinizi ve konforunuzu sağlayabilirsiniz.

Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri

Özalkan Elektrik olarak güncel ve son teknolojik sistemleri takip ederek, bu ürünlerimizi müşterilerle buluşturuyoruz. Multitek Görüntülü Diyafon Sistemleri’nin de ekran boyutları, çeşitlilikler ve güncel teknolojik sürümü açısından farklı versiyonları firmamızda mevcuttur. Bu farklı çeşitlilikteki diyafon ürünlerimizin seçiminden kurulumuna kadar alanında uzman çalışanlarımız size her aşamada yardımcı olmakta ve ürünün kurulumundan sonra da oluşabilecek her türlü konuya çözüm bulmaktadırlar. Ürünlerimiz garanti dahilinde olduğundan, herhangi bir arıza durumunda parça değişimi ve ürün değişimi tarafımızdan yapılabilmektedir.

Güvenliğiniz için öncelikli olarak tercih edeceğiniz Multitek Diyafon Sistemleri’ni temin etmek için satış noktalarımızı ziyaret ederek, satış görevlilerimizden sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...