Görüntülü Diafon Sistemleri

Ümraniye Diafon Sistemleri

Ümraniye görüntülü diafon sistemleri olarak başta Audio olmak üzere birçok markanın orijinal ürünlerini iskontolu olarak montaj hariç ve dahil olarak sunmaktayız. Diyafonlar sitelerin ve binaların güvenliği için olabileceği gibi kişilerin şahsi alanları için de kullanılabilmektedirler. Bu sistemler aracılığıyla kişiler zile basanların görüntüsünü görebildiği gibi sesli olarak ta iletişime geçebilmektedirler.

Ümraniye Görüntülü Diafon Sistemleri

Ümraniye görüntülü diafon sistemleri, ekran boyutları ve çeşitlilikler açısından farklılıklar mevcuttur. Diafon sayesinde kapıyı kimin çaldığını gözlemleyip açıp açmama kararını da kendiniz verebilirsiniz. Bu da size oldukça avantaj sağlayabilir. Firmamız son teknoloji sistemlerini yakından takip etmekte ve buna paralel bir hizmet verme politikası izlemektedir. Çeşitlilikleri mevcut olan diafonları seçmek için uzman çalışanlarımız sizlere fikir verme konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Ümraniye Audio Servisi

Ümraniye audio servisi, seçiminden kurulumuna kadar özveriyle ilgilenen çalışanlarımız ürün takıldıktan sonra da herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde soruna çözüm bulmak için çalışmaktadırlar. Arızanız teknik bir sorundan kaynaklı ise bu en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır. Ürünlerimiz garanti dahilindedir. Herhangi bir arıza durumunda parça değişimi hatta ürün değişimi tarafımızdan yapılabilmektedir.

Hırsızların genellikle Ümraniye görüntülü diyafon olmayan binaları tercih ettiklerini belirtecek olursak, kendinizin ve komşularınızın güvenliği için bu sisteme başvurmanız kaçınılmaz olabilir. Güvenliğinizi koruyabilmek için satıcılarımızla iletişime geçip sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz de mümkündür. Çalışanlarımız la birlikte sistemin kurulacağı alana birlikte gidip keşif yapma imkanına da sahipsiniz.

Ümraniye diafon sistemleri olarak amacımız sizlere uygun fiyatlarda, yüksek teknoloji ürünleriyle hizmet sağlayıp, güvenliğinize destek vermektir.

İlgili Kelimeler: ,
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...