Network Sistemleri

Ümraniye Network Sistemleri

Ümraniye network sistemleri, teknolojinin geliştiği günümüzde kurumların birbirleriyle güvenli ve kesintisiz iletişimi için network kurulumu yapmaktadır.Bu sistemin ihtiyaçlara daha iyi cevap verebilmesi için son teknolojiyi takip ediyor olması gerekmektedir. Şirketimizde bu konuda oldukça dikkatli çalışmakta gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek ilerleme sağlamaktadır. Tecrübeli uzman kadromuzla sizlere iyi bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Ümraniye network kurulumu uzmanlarımız sizlerle sürekli iletişimde olup sizin beklenti ve isteklerinize cevap verebilmek için kendilerini sürekli geliştirmektedirler. Firmamız kablolu ve kablosuz bütün ağ sorunlarıyla ilgilenmektedir. İhtiyaçların belirlenip analiz edilmesi, yapılan analiz sonucunda plan yapılması, uygulanacak ürünlerin son teknolojiye uygun olarak tedarik edilmesi ve sorunların çözülmesi aşamalarını izlemekteyiz.

Sizlere sunduğumuz ve kullandığımız ürünlerin son teknoloji cihazları olduğunu belirtmek isteriz. Oluşabilecek performans hataları için, bütün her şey detaylı olarak içlenir, gerekirse yedeği tarafımızdan oluşturulur. Yerel ağlar, genel ağlar, GSM, MODEM teknolojilerini de yakından takip eden firmamız oldukça başarılı çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca network alt yapı hizmetlerini de yakından takip etmekte ve uygulamaktayız. Şirketimizde kurulmuş olan tekniker ve mühendislerden oluşmuş uzman kadromuzla birlikte, yapılacak olan ağ değişimlerini tespit edip, elbirliği içinde fiyatı minimize edecek şekilde belirleyerek sizlerin memnuniyetini amaçlayıp hizmet vermekteyiz.

Ümraniye network sistemleri olarak kullandığımız teknolojik sistem sadece günümüze değil geleceğe de uygun olabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Ümraniye Network Kurulumu

Wireless ( Kablosuz ) Çözümleri, Patch Panel, Switch Montaj ve Test Hizmetleri, Kablo Kanal Sistemleri Çözümleri, Data Center Dizayn ve Kurulum Hizmetleri, Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı, Fiber-Optic Kablolama ve Noktadan Noktaya Erişim Hizmetleri ,CAT-5, CAT-6 Network Kablolama Hizmetleri, Network Prizleri Montaj ve Test Hizmetleri, Sistem Odası Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri, Sistem Odası Kartlı ve Biometrik Geçiş Sistemleri Çözümleri, Sistem Odası, Hassas Kontrollü Klima Sistemleri Çözümleri, Sistem Odası İzleme Üniteleri Çözümleri, Kabinet Montaj ve Temin Hizmetleri, Sistem Odası Yangına Dayanıklı Mimari Yapı, Kapı ve Data Kasaları Kurduğumuz Data Kablolamasının Ayrıntılı Test ve Sertifikasyonu Hizmeti, Yapısal Kablolama Çözümleri, Kesintisiz Güç Kaynağı Cihazları ( UPS ) Satış ve Kurulum, UPS ve Şebeke Altyapı Çözümleri, Telefon Kablolaması, Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Çözümleri, Telefon Santralleri Çözümleri, Topraklama Sistemlerinin Kurulması

İlgili Kelimeler:
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...